شیر روشویی بلند

کاربردهای شیر روشویی بلند چیست؟

کاربردهای شیر روشویی بلند

شیرالات دارای انواع گوناگونی می باشند که یکی از انواع آن ها شیر روشویی است. شیر روشویی نیز خود مدل های مختلفی دارد که از جمله ی آن ها می توان به شیر روشویی بلند اشاره نمود. در این مطلب قصد بررسی این نوع شیر را داریم.

پس در صورتی که قصد دارید با این نوع از شیرآلات بیش تر آشنا شوید و یا این که قصد خرید آن ها را دارید، پیشنعاد می کنیم تا به ادامه ی مطلب توجه فرمایید.

شیر روشویی بلند

معرفی شیر روشویی

شیرالات یکی از مهم ترین ابزار آلات در هر خانه ای به شمار می روند.  شیرآلات ابزاری است که از آن برای باز و بسته کردن آب، تنظیم جریان آب گرم و سرد و تنظیم فشار آب استفاده می شود.

این دسته از لوازم  در مکان های مختلف مانند آشپز خانه ، حمام، سرویس بهداشتی کاربرد دارند.  شیرآلات کاربرد ها و انواع مختلفی دارد و در مدل های متنوعی تولید می شوند.

شیرروشویی از جمله انواع شیرآلات می باشد که خود نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به شیر روشویی بلند اشاره نمود.

شیر روشویی بلند چیست؟

شیر روشویی بلند یکی از شیرآلاتی است که به تازگی وارد بازار شده و با گسترش سینک های کاسه ای در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این شیر در مدل های مختلف و قیمت های متنوع در بازار وجود دارد.

افراد می‌ توانند متناسب با بودجه آن ها را خریداری کنند و در منازل خود نصب کنند. شیرروشویی پایه بلند و شیر معمولی هر دو عملکرد یکسانی دارند،

هر دو کارتریج و دسته اهرمی یکسان دارند، فشار و دمای آب شیر روشویی بلند و معمولی به یک روش تنظیم می شود.

تنها تفاوتی که بین شیر روشویی بلند و شیر معمولی وجود دارد این است که این نوع شیرروشویی ارتفاع بیش تری دارد.

مزایای شیر روشویی بلند

شیر روشویی بلند بر روی کابینت یا کانتر نصب می شود به همین دلیل منجر به آزاد شدن فضای بالای سینک می‌ گردد و فضای سینک خلوت تر دیده می شود.

شیر پایه بلند دارای ظاهر شیک تری می باشد و برای استفاده از سبک های دکوراسیون فضای مدرن و مینیمال استفاده می شود.

امروزه سینک های کاسه ایی در بازار رونق پیدا کرده است. ممکن است دسته اهرمی شیر های معمولی با دیوار سینک بر خورد پیدا کند و مشکل ساز شود.

اما  شیر روشویی بلند برای سینک های کاسه ای  کاملا متناسب هستند و مشکلاتی که سایر شیرها با سینک کاسه دارند، را ندارد.

همچنین بخوانید درباره: معایب شیرآلات ارزان غیر استاندارد چیست؟

نکاتی که هنگام خرید شیر روشویی باید به آن دقت کنید:

در صورتی که سینک شما به صورت کاسه ای است می توانید از این شیر آلات استفاده کنید. این  شیرآلات فقط برای سینک های کابینتی و کاسه ای قابل استفاده است.

هنگام خرید به ارتفاع لبه سینک کاسه ای و محل قرار گیری دسته اهرمی شیر توجه داشته باشید.

لازم است شیر روشویی بلندی که انتخاب می کنید دارای گارانتی باشد.

به کیفیت آبکاری این شیرروشویی توجه کنید و دقت داشته باشید که روی بدنه آن خط و خش وجود نداشته باشد.

قیمت شیر روشویی

استفاده از شیر روشویی بلند امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است و در باز انواع مختلفی از این شیرها موجود می باشد. قیمت  این نوع از شیرآلات به عوامل مختلفی از جمله جنس، برند، کیفیت و … بستگی دارد.

همان طور که آگاه می باشید شیر های خارجی گران‌ تر از شیر های داخلی می باشد.  شیرروشویی بلند در برند های مختلفی مانند قهرمان، راسان، شودر، ایزی پایپ و… تولید می شود.

در رابطه با جنس شیرآلات نیز می توان بیان داشت که اغلب شیرآلات از جنس هایی مانند استیل، برنج، سرب و … تولید می گردند. در این بین جنس استیل و برنج دارای طرفداران بیش تری می باشند.

علت این امر نیز کیفیت بالای این جنس از شیرآلات می باشد. دقت داشته باشید که  در صورتی که شیر روشویی بلند را از نمایندگی خریداری کنید هزینه کم تری باید بپردازید.

هم چنین سایت های معتبری تحت نظر نمایندگی ها فعالیت می کنند که قیمت آن ها هم تا حدودی مناسب است.

نحوه ی خرید شیر روشویی

شما می توانید شیر روشویی بلند را به سه طریق خریداری نمایید. روش اول، مراجعه به فروشگاه ها و خرید آن ها به صورت حضوری می باشد. روش دوم خرید از طریق سایت ها و به صورت غیر حضوری می باشد.

در این دو روش لازم است دقت داشته باشید که خرید خود را از طریق فروشگاه ها و سایت های فروشگاهی معتبر انجام دهید تا از کیفیت بالای این نوع از شیرآلات و عدم تقلبی بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید.

آخرین روش که در واقع بهترین روش در خرید شیرآلات می باشد مراجعه به نمایندگی های شیرآلات می باشد.

با خرید شیرآلات از نمایندگی ها می توانید علاوه بر اطمینان از عدم تقلبی بودن آن ها از مزایایی چون خدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید.

شیر روشویی بلند

جمع بندی

شیر روشویی از جمله انواع شیرآلات می باشد که خود نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به شیر روشویی بلند اشاره نمود.

شیرروشویی بلند یکی از شیرآلاتی است که به تازگی وارد بازار شده و با گسترش سینک های کاسه ای در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

این شیر در مدل های مختلف و قیمت های متنوع در بازار وجود دارد. افراد می‌ توانند متناسب با بودجه آن ها را خریداری کنند و در منازل خود نصب کنند.

شیر روشویی بلند بر روی کابینت یا کانتر نصب می شود به همین دلیل منجر به آزاد شدن فضای بالای سینک می‌ گردد و فضای سینک خلوت تر دیده می شود.

شیر پایه بلند دارای ظاهر شیک تری می باشد و برای استفاده از سبک های دکوراسیون فضای مدرن و مینیمال استفاده می شود. قیمت  این نوع از شیرآلات به عوامل مختلفی از جمله جنس، برند، کیفیت و … بستگی دارد.

ماوی هام سایتی معتبر بوده که نمایندگی فروش شیرآلات مختلف را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشاتت زیاده؟!!

تماس بگیر تخفیف بیشتر میگیری

Call Now Button