شیر آفتابه اهرمی

شیر آفتابه اهرمی

بررسی شیر آفتابه اهرمی

در این مطلب قصد بررسی شیر آفتابه اهرمی را داریم که یکی از انواع  پر مصرف شیر های آفتابه به شمار می رود.

در صورتی که شما نیز قصد دارید تا شیر آفتابه اهرمی را برای استفاده در توالت خود خریداری نمایید و یا این که تنها قصد آشنایی بیش تر با این نوع از شیرآلات را دارید، می توانید به مطلب زیر توجه نمایید.

شیر آفتابه اهرمی

شیرآفتابه چیست؟

شیرآلات از جمله پر مصرف ترین لوازم خانه به شمازر می روند که در هر مکانی از منزل از جمله سرویس بهداشتی و حمام گرفته تا آشپزخانه و حیاط شاهد آن ها می باشیم.

شیر آلات دارای انواع گوناگونی می باشند که هر یک کاربرد های ویژه ای داشته و در مکان های مختلفی استفاده می گردند. از جمله ی یکی از این شیرآلات می توان به شیرآفتابه شاره نمود.

شیر آفتابه که به عنوان شیر توالت نیز شناخته می شود جهت استفاده در توالت کاربرد دارد. این شیر دارای انواع گوناگونی می باشد که از جمله پر کاربرد ترین آن شیرآفتابه اهرمی است.

استفاده از شیر آفتابه اهرمی دارای مزایای گوناگونی می باشد که در ادامه ی مطلب بیش تر به آن ها می پردازیم.

مزایای استفاده از شیر آفتابه اهرمی

استفاده از شیر آفتابه اهرمی دارای مزایای زیادی به نسبت دیگر انواع شیر ها مانند شیرهای مکانیکی و کلاسیک می باشد. از جمله  مهم ترین مزیت آن باز و بسته شدن راحت آن است.

معمولا در توالت دست های افراد آلوده می باشد و هنگامی که شیر را لمس می کنند این آلودگی به شیر نیز انتقال پیدا می کند.

به همین ترتیب نفر بعدی که از شیر استفاده می کند برای باز کردن آن لازم است تا شیر را با دستش لمس نماید و به همین ترتیب آلودگی ها و میکروب هایی که نفر قبلی به شیر منقل کرده است از طریق شست و شوی بدن با دست، به بدن فرد وارد می شود.

اما در شیر آفتابه اهرمی نیازی نیست تا دست به طور کامل اهرم را لمس کند بلکه می تواند به راحتی و با آرنج یا پشت دست نیز آن را باز و بسته کند.

مزیت دیگری مکه این نوع از شیر آلات دارا می باشند جلوگیری از هدر رفتن آب می باشد. در شیرآلات کلاسیک یا مکانیکی لازم است تا مدت زمانی برای قطع و وصل آب سپری شود

که این امر موجب هدر رفتن آب در آن زمان ها می شود. علاوه بر این نوع از شیر های آفتابه دارای ظاهری زیبا و شیک می باشند.

قیمت شیر آفتابه اهرمی

قیمت شیرآفتابه اهرمی به مواردی از جمله نوع برند شیر، جنس شیر، کیفیت  و … بستگی دارد. بدیهی از است که هرچه کیفیت شیرآفتابه بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیش تر خواهد بود.

کیفیت شیر آفتابه اهرمی به برند سازندهی آن بستگی دارد. برخی از برندهایی که در زمینه ی شیرآلات معتبر و شناخته شده تر می باشند اقدام به تولید شیرآلات مرغوب و با کیفیت می کنند.

این دسته از شیرآلات با برند های مرغوب دارای استحکام و طول عمر بیش تری به نسبت سایر برند ها می باشند و به همین جهت نیز قیمت آن ها بیش تر می باشد.

البته به دلیل همین پر طرفدار بودن شیرآلات برند، کلاهبرداران اقدام به استفاده از آن این برند ها در تولیدات خود می کنند . به همین جهت هنگام خرید لازم اسنت تا به اصل بودن این نوع از شیرآلات توجه داشته باشید.

در رابطه با جنس شیر آفتابه اهرمی نیز می توان گفت که این نوع از شیر آلات مانند شیرآلات دیگر می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود. اما جنس برنج و استیل بین تمام جنس ها پر طرفدار تر می باشد.

علت این پر طرفدار بودن نیز کیفیت بالا، استحکام زیاد ، طول عمر بالا و … می باشد. بین این دو جنس از شیرآلات نیز قیمت شیرآلات استیلی به دلیل مزایای بیش تر آن بالا تر است.

اما به طور کلی شیرآلات برنجی با توجه به مزایای زیادی که دارند از لحاظ قیمت مناسب بوده و خرید آن ها به صرفه تر می باشد.

همچنین بخوانید درباره: مزایای شیرآلات برنجی  

خرید شیر آفتابه اهرمی

شما می توانید به چند طریق شیر آفتابه اهرمی مناسب برای استفاده  در توالت خود را خریداری نمایید. شیوه ی اول خرید حضوری می باشد

که در این روش مانند خرید سایر لوازم مورد نیاز خود به فروشگاه مراجعه می کنید و شیر آفتابه اهرمی مناسب خود را انتخاب نموده و آن را تهیه می کنید.

در این شیوه از خرید ضروری است تا به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا از اصل و یا کیفیت و مرغوب بودن شیرآفتابه اهرمی که قصد خرید آن را دارید اطمینان حاصل نمایید.

شیوه ی دیگر خرید، از طریق فروشگاه های آنلاین می باشد. در این شیوه شما می توانید بدون مراجعه به فروشگاه و تنها در منزل شیر آفتابه اهرمی مناسب خود را انتخاب نموده و آن را جلوی درب منزل تحویل بگیرید.

روش دیگر خرید نیز، مراجعه به نمایندگی می باشد. الببته شما می توانید از طریق سایت های متعلق به نمایندگی برند دل خواه شیرآفتابه اهرمی خود نیز اقدام به خرید نمایید.

شیر آفتابه اهرمی

جمع بندی

شیر آفتابه که به عنوان شیر توالت نیز شناخته می شود جهت استفاده در توالت کاربرد دارد. این شیر دارای انواع گوناگونی می باشد که از جمله پر کاربرد ترین آن شیرآفتابه اهرمی است.

استفاده از شیرآفتابه اهرمی دارای مزایای گوناگونی می باشد. از جمله  مهم ترین مزیت آن باز و بسته شدن راحت آن است.

مزیت دیگری مکه این نوع از شیر آلات دارا می باشند جلوگیری  از هدر رفتن آب می باشد علاوه بر این نوع از شیر های آفتابه دارای ظاهری زیبا و شیک می باشند.

قیمت شیر آفتابه اهرمی به مواردی از جمله نوع برند شیر، جنس شیر، کیفیت  و … بستگی دارد. بدیهی از است که هرچه کیفیت شیرآفتابه بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیش تر خواهد بود.

کیفیت شیرآفتابه اهرمی به برند سازندهی آن بستگی دارد. شما می توانید به چند طریق شیرآفتابه اهرمی مناسب برای استفاده  در توالت خود را خریداری نمایید.

شیوه ی اول خرید حضوری می باشد  شیوه ی دیگر خرید، از طریق فروشگاه های آنلاین می باشد روش دیگر خرید نیز، مراجعه به نمایندگی می باشد.

البته شما می توانید از طریق سایت های متعلق به نمایندگی برند دل خواه شیر آفتابه اهرمی خود نیز اقدام به خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشاتت زیاده؟!!

تماس بگیر تخفیف بیشتر میگیری

Call Now Button