توپی برزیل

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 8 نتیجه

توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات توپی برزیل در انواع سه راه و سه راه تبدیل, زانو, مهره ماسوره, تبدیل, چپقی, مغزی , بوشن, درپوش و… تولید میشوند و اگر بخواهیم اسم کامل محصولات آن را بگوییم عموما به اتصالات گالوانیزه توپی برزیل معروف است

اتصالات توپی و جنس آن

جنس این اتصالات چدنی چکشخوار است و روکش گالوانیزه گرم دارند. این اتصالات پس از اینکه آبکاری گرم شدند به شکل اتصالات دنده‌ای برزیلی گالوانیزه فشار قوی و معمولی تولید و عرضه خواهند شد. 

 اتصالات گالوانیزه توپی برزیل و انواع مختلف آن

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در انواع محصولات زیر دسته‌بندی می‌شوند.

سه راهی گالوانیزه

این سه راهی همانطور که نام آن نشان می‌دهد برای انشعاب گرفتن از خط اصلی لوله گالوانیزه است. از طریق سه راهی این کار انجام می‌شود. 

درپوش گالوانیزه

زمانی که می‌خواهید انتهای لوله را مسدود کنید از درپوش استفاده می‌کنید.

مغزی گالوانیزه

مغزی برای اتصال دو بخش تو پیچ به کار می‌رود. این کار را با نوار تفلون، خمیر لوله‌کشی و کنف انجام دهید تا نشتی نداشته باشد. 

مهره ماسوره گالوانیزه

با مهره ماسوره باز و بسته کردن شیرآلات برنجی راحت‌تر می‌شود. این مهره فضای آزادی برای نصب یا خروج شیرآلات برنجی است. 

بوشن گالوانیزه

هر گاه بخواهید خط لوله گالوانیزه را ادامه دهید از بوشن استفاده می‌کنید و چون لوله‌های گالوانیزه رو پیچ هستند، هنگام اتصال نمی‌توان آن‌ها را به همدیگر متصل کرد. در نتیجه باید از بوشن گالوانیزه استفاده کرد. بوشن در هر دو سمت تو پیچ است. 

تبدیل گالوانیزه

گاهی نیاز به تغییر سایز لوله‌های گالوانیزه دارید، به همین دلیل از تبدیل استفاده می‌کنید. تبدیل‌ها در دو بخش ابتدا و انتها دو سایز مختلف دارند. این تبدیل‌ها یک طرفشان رو پیچ و طرف دیگرشان تو پیچ است. 

زانویی گالوانیزه

این زانویی‌ها به شکل 90 و 45 درجه موجود هستند و برای عوض کردن جهت جریان استفاده می‌شوند. ابتدا و انتهای آن‌ها تو پیچ است. 

زانوی چپقی نیز نوعی زانو است که یک طرف آن رو پیچ و طرف دیگر آن تو پیچ است.

اتصالات برزیل

اتصالات برزیل در گلخانه‌ها و کارهای کشاورزی مورد نیاز هستند. همچنین در سیستم آبیاری و آبرسانی می‌توان آن‌ها را به کار برد. از دیگر کاربردهای اتصالات برزیل در طراحی و ساخت سازه‌های فلزی، تصفیه خانه‌ها، انجام عملیات حصارکشی و سیستم‌های مخابراتی است. 

اتصالات برزیل در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی به کار می‌روند و کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند. 

اتصالات گالوانیزه برزیل

دو نمونه اتصالات گالوانیزه برزیل تولید می‌شود، مدل NPT و BSP و از لحاظ استاندارد با یکدیگر برابر هستند. فقط اتصالات BSP نسبت به NPT فشار کمتری را تحمل می‌کند. اتصالات گالوانیزه‌ برزیل که در ایران به فروش می‌رسد از نوع BSP است. 

در بعضی سایزهای اتصالات گالوانیزه برزیل، تعداد رزوه‌ها با یکدیگر متفاوت است.

اتصالات گالوانیزه برزیل بسیار با کیفیت بوده و قیمت اتصالات برزیل از سایر نمونه‌های مشابه بالاتر است. این اتصالات در دو مدل سیاه و سفید وارد بازار شدند.

اتصالات برزیل

زمان خرید اتصالات برزیل و انواع گالوانیزه آن می‌توانید از بین دو مدل سیاه و سفید انتخاب کنید که مدل سیاه اتصالات برزیل آن بیشتر برای تجهیزات موتورخانه استفاده می‌شود و کاربرد دارد.

توپی برزیل

محصولات توپی با بهره گیری از تولید مکانیزه و استفاده از آلیاژ مخصوصی که در تولید پوسته موتور خودرو قابل استفاده قرار می گیرد در اثر سرما و گرما منبسط و منقبض نمی شود. محصولات توپی برزیل دارای بالاترین استاندارد های بین المللی است و سال های طولانی به عنوان بهترین تولید کننده اتصالات گالوانیزه در سراسر دنیا شناخته شده.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

لیست قیمت اتصالات توپی برزیل

در پایین صفحه میتوانید انواع محصولات برند توپی برزیل و لیست قیمت بروز را مشاهده نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید

گواهینامه های برند توپی

اولین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت TUPY توسط سری ISO 9000 در سال 1992 بود و در حال حاضر ، این شرکت به نسخه 2008 معتبر است. در بخش خودرو ، در اواخر سال 1997 گواهی QS-9000 و سپس ISO / TS 16949 به برند توپی اعطا شد. در حال حاضر ، نسخه گواهینامه 2009 است.

سیستم مدیریت محیط زیست با ISO 14001 در سال 2001 گواهی شده است و در حال حاضر ، طبق نسخه 2004 گواهی شده است.

محصولات برند توپی دارای استاندارد ISO / TS 16949 ، ISO 9001 و ISO 14001 میباشند.

علاوه بر گواهینامه هایی که کیفیت سیستم های مدیریت ، اتصالات لوله ها ، شات ها و سنگ و میله ها را تضمین می کند ، محصولاتی که توسط برند توپی تولید و تجاری می شوند مطابق با استانداردهای فنی داخلی و بین المللی هستند و دارای گواهینامه های خاص محصول نیز هستند. 

تاریخچه برند توپی:

سال های اول

تاریخ برند توپی ارتباط تنگاتنگی با تاریخ صنعتی شدن در برزیل و تاریخ شهر Joinville دارد که از نیمه دوم قرن نوزده بوسیله ی مهاجرین اروپایی، بیش تر از کشور آلمان مستعمره شده است. آلبانو اشمیت، هرمان متز و آرنو شوارتز ، که شرکت توپی را در 9 مارس 1938 تاسیس کردند ، از این استعمارگران بودند. آلبانو  بازرگان و شرکایش بودند ، که قبلاً با استفاده از دانش ریخته گری ابتدایی ، مصنوعات آهنی تولید می کردند.

ده سال قبل از تأسیس برند توپی ، آلبانو همراهان خود را برای یافتن “فرمول چدن انعطاف پذیر” ، مورد استفاده در تولید اتصالات لوله ، كه تا آن زمان ، همیشه وارد می شد ، به چالش كشیده بود. بدون داشتن منابع آزمایشگاهی یا کتابچه راهنمایی که به نوعی می تواند به چگونگی رسیدن به فرمول آن آلیاژ (که در اصل در سال 1630 در انگلیس کشف شد) اشاره کند ،تا سال 1935 همه چیز به صورت آزمون و خطا انجام شد ،

آنها ترکیب صحیحی را بدست آوردند. سه سال بعد ، در تاسیسات یک کارگاه موجود در مرکز شهر Joinville ، اولین اتصالات لوله با برند توپی شروع به تولید کرد. در سال 1941 ، آنها گواهینامه شباهت را دریافت کردند ، که به این معنی است که شبیه گواهینامه های وارداتی بودند.

چشم انداز برند توپی برزیل:

در حالی که اتصالات لوله سراسر برزیل را تسخیر می کردند و به رهبران فروش تبدیل می شدند ، آلبانو اشمیت به ساخت کارخانه صنعتی بوآ ویستا همت نمود. انتقال به نیروگاه جدید در سال 1954 آغاز شد. امکانات جدید باعث تقویت خود حومه شهر ، در حال حاضر یکی از پرجمعیت ترین شهرها شد. اولین واحد ریخته گری ، با ظرفیت تولید سالانه سه هزار تن ، به زودی برند توپی را در بزرگترین شرکت در ایالت سانتا کاتارینا تغییر شکل داد.

آلبانو اشمیت در سال 1958 درگذشت و جایگاه  او به پسر 26 ساله اش هانس دیتر اشمیت رسید. هانس فردی با ایده های مدرن و چشم انداز کارآفرینی، در سال 1959، دبیرستان فنی توپی را تاسیس کرد.

برند توپی برزیل که قبلاً در کار اصلی خود یعنی ریخته گری متمرکز بود ، تمام تمرکز خود را برای افزایش صادرات صرف کرد و جایگاه خود را در به عنوان یک فعال جهانی تثبیت کرد.