امین شیر

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 8 نتیجه

امین شیر

امین شیر

شیر فولبر یکطرفه رو پیچ امین شیرامین شیر تولید کننده قدمی شیر گازی در کشورمان میباشد که فعالیت خود را در سال ها پیش شروع کرد و با توسعه زیرساخت ها و افزایش حجم تولید طولی نکشید که به یکی از تولید کنندگان در حوزه شیرآلات تاسیساتی تبدیل شد.

این شرکت با رعایت استاندارد های لازم شرکت استاندارد و شرکت گاز و حفظ و ارتقا کیفیت محصولات یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین شرکت تولید کننده شیرآلات گازی میباشد.

اگر نگاهی به پشت بخاری خانه تان و یا شیر گاز آشپزخانه بندازید دور از انتظار نیست که شما هم یکی از مصرف کننده های شیرآلات این شرکت باشید.

لیست سایز ها

محصولات این تولیدی در سایز های مختلف و متفاوتی بسته به نیاز کاربران تولید و در بازار عرضه شده است. لیست ذیل سایز های شیرآلات گازی این شرکت است:

  • شیرگازی ۱/۲اینچ
  • شیرگازی ۳/۴ اینچ
  • شیرگازی ۱ اینچ
  • شیرگازی ۱۱/۴اینچ
  • شیرگازی ۱۱/۲امینچ
  • شیرگازی ۲اینچ
  • شیر گازی  3/8 اینچ

تعداد محصولات این شرکت در کارتن و بسته بندی های کارخانه (برای خرید عمده) ۴۰ عدد از سایز ۳/۴ میباشد.

شیر گازی امین شیر

برای اطمینان از کیفیت و اصالت محصولات این شرکت حتما سفارش خود را از فروشندگان معتبر و نمایندگی های این شرکت تهیه کنید.

امین شیر با تلاش بسیار در افزایش حجم در کنار کیفیت تولیدات خود توانست تیراژ تولیدات خود را روزانه به چند هزار عدد برساند تا انتظارات را به خوبی برآورده کرده و قدمی رو به جلو برای صادرات محصولات با کیفیت خود انجام دهد.

کارخانه شیر گازی امین

این شرکت در ده سی شمسی با گذراندن مراحل مشخصه شرکت تراب آلمان موفق به خرید و وارد کردن اوبه نوعی اولین ماشین سری تراش اتوماتیک به ایران شد.

همچنین در اواخر ده شصت و مطابق با برنامه های شبکه ملی گاز یرای توسعه پروژه گازرسانی طی ۳ دوره متوالی یعنی در سال های ۱۳۶۸،۱۳۶۹ و ۱۳۷۰ شد و این یکی از افتخارات و اعتبارات این شرکت طلقی میشود.

قیمت و خرید شیرآلات امین شیر

قیمت این محصولات بسته به سایز و تعداد سفارش شما میتواند متغییر باشد، برای استعلام قیمت میتوانید محصولات این صفحه را به خوبی مشاهده نمایید و از قیمت محصول مد نظر خود باخبر شوید.

همچنین میتوانید با انتخاب محصول خود اقدام به ثبت سفارش کرده و خرید خود را انجام دهید.

نمایندگی فروش شیر گازی امین

اگر به دنیال خرید عمده (به قیمت لیست نمایندگی) برای فروشگاه خود و یا پروژه ساختمانی خود هستید میتوانید از روش های زیر استعلام قیمت عمده نمایید.

۱- ثبت سفارش در تعداد های بالا (به طور مثال ۳۰۰ یا ۲۰۰۰ عدد) از طریق شماره واتساپ

۲- تماس با کارشناسان فروش

۳- مراجعه حضوری به دفتر پخش در بازار تهران

۴- ثبت سفارش از طریق وبسایت و تماس برای اعمال تخفیف